Który rodzic tego nie zna

  • 01/10/2019

Jako konsumenci, jesteśmy coraz bardziej wygodni, wymagający i roszczeniowi. Może dlatego, że wzrasta nasza świadomość wartości życia i upływającego czasu. Prostoty, wygody, poczucia bezpieczeństwa, transparentności regulaminów i jasnych zasad postępowania oczekujemy wszędzie.

Zakupy z dostawą do domu czy do bagażnika? –  banał!… ale wprost do lodówki? Sklep spożywczy bez personelu i bez kas, otwarty w każdą niedzielę, nawet niehandlową? To już nie jest science fiction i zapowiedź sklepów przyszłości, całkowicie samoobsługowych i zautomatyzowanych. To się dzieje naprawdę!

Chronie.pl to właśnie taki krok w nową rzeczywistość, to nowa jakość ochrony. Ubezpieczenia stają się prostsze i przyjemniejsze, a ochrona życia, zdrowia i majątku – dostępna od ręki. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc Klientom samodzielnie podejmować decyzje w kwestii prostych ubezpieczeń dla siebie i swoich najbliższych. Już dziś Klienci mogą zakupić ubezpieczenie NNW szkolne: dla dzieci i młodzieży, niebawem ubezpieczą swoją walizkę przed kradzieżą czy zniszczeniem w trakcie podróży, czy zapewnią sobie spokój na wypadek odwołania (zaplanowanej z dużym wyprzedzeniem) wycieczki zagranicznej… oferujemy ochronę „na wypadek, gdyby”.

Wystarczy, że klient wejdzie na stronę www.chronie.pl, wypełni krótki formularz, opłaci polisę i … jest bezpieczny. Czyli taka nasza wersja „na wynos” bez wychodzenia z domu! Ale to nie wszystko – każdy Klient, który wykorzysta, otrzymany od swojego agenta, kod rabatowy – otrzyma ekstra benefity: czasem upoważni on Klienta do zakupu ubezpieczenia z 10% rabatem, a czasem zagwarantuje ekstra dodatek do ochrony ubezpieczeniowej.

Odbierz kod od dobrego Agenta i weź sprawy własnego bezpieczeństwa i swoich najbliższych w swoje ręce.